Ankara Rent A Car da İndirimli Yakıt

Ankara Rent A Car da İndirimli Yakıt

Atlantis Ankara Rent A Car 

ATLANTİS Rent a car Ankara olarak SHELL yakıt istasyonlarından aldığınız yakıta anında İndirim yapılır . Müşterilerimize kiraladıkları araç belgeleri ile birlikte araç plakasına tanımlı indirim kartı verilir ve tüm Türkiye ' deki Shell istasyonlarından yakıt alırken ANINDA indirimli yakıt alırsınız. 
Müşterilerimiz indirimli yakıtla kiraladıkları araçtan kazanç sağlarken bizim kazancımız ise araçlarımızın kaliteli yakıt kullanmasıdır. 

Araba Kiralama Konusunda Güven Kavramı

Rent a car alanı geçmişte bu işi suistimal eden kişi veya bu işi layıkı ile yapmaktan ziyade kısa vadede para kazanmayı amaçlayanlar tarafından sicili bozulmuş bir iş alanıdır. Araç kiralama konusuna vakıf kişilere sorarsanız size bu konuda en az bir tane memnuniyetsizlik içeren bir hikaye anlatacaktır. Hal böyle olunca araç kiralama konusunda müşterilerin daha titiz ve seçici davranmaları ve hatta güvensiz olmalarına araç kiralama işini çok uzun yıllardır sürdüren bir firma olarak alıştık, garip karşılamıyoruz. Hatta sizlerin bu konuda seçici olmaları birçok anlamda bizim işimize geliyor.

Ankara Atlantis Araç Kiralama müşteri memnuniyet oranını % 100 e yakın tutan bir şirkettir. Ankara'nın en eski araba kiralama şirketlerinden birisidir ve uzun yıllar boyunca sizlere üst düzey memnuniyet sağlayan bir hizmet anlayışını misyon edinmiştir.


Ankara'nın En Eski Rent a Car Şirketlerinden Birisi Atlantis


Ankara Atlantis Araç Kiralama hem dış hatlar hem de iç hatlarda kiralama seçenekleri sunmakla beraber bu alanda ismini duyurmayı başarmıştır. Her yıl yeni araba modelleri ekleyen Ankara Atlantis Araç Kiralama kendini geliştirerek günümüze kadar gelmiş ve müşterilerin ilgisini arabaların konfor ve model yönünden dikkatini çekmeyi başarmıştır. Araba almaya gücü yetmeyenlerin da çok tercih ettiği araç kiralama hem gezmek hem de tatile çıkmak için aileler için ideal bir yöntemdir. Her maddi bütçeye göre araba kiralama sunan Ankara Atlantis Araç Kiralama geniş ve boş çeşite dayalı filo ağı sayesinde talep edilen tüm model kiralık araba isteklerine olumlu dönüş yapabilmektedir.


Arayın Kiralık Arabanız Ayağınıza Gelsin


Sizde hala araba kiralama ihtiyacınız varsa, kararsızsanız ve güvenilir bir araç kiralama şirketi arıyorsanız hiç durmadan Ankara Atlantis Araç Kiralama'yı arayabilir, araçları görebilir ve dilediğiniz marka araba kiralayarak ailenizle birlikte keyifli bir zaman geçirebilirsiniz. Ankara'nın herhangi bir yerinde araç teslimatı yapılabilir ve bunun için sizden ek ücret talep edilmez. Ankara merkez, merkez ilçelerde Atlantis sizlere ek ücret ödetmeden araba teslimatı yapar ve yine dilediğiniz yerden kiralık aracınızı teslim alınır. Bizi arayabilir, ofisimize gelebilir veya internet sitemiz aracılığı ile rezervasyon yapabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir
 • Ankara Minibüs Kiralama Hizmetleri
  Ankara minibüs kiralama ihtiyaçlarınız için araç filomuzda yer alan Volkswagen Caravella marka araçları önermekteyiz.
 • Esenboğa Araç Kiralama
  Ücretsiz Esenboğa Araç Teslimatı ATLANTİS Oto Kiralama yurt dışından gelen müşterilerimizin ulaşımda ihtiyaç yaşadığı dönemde Atlantis Araç Kiralama periyodik bakımları eksiksiz olarak tamamlanan yeni ve garantili araç filomuzla 7/24 saat müşterilerine hizmet vermekten ...
 • Panelvan Kamyonet Kiralama Ankara
  Atlantis Ankara Araç Kiralama ' da Panelvan Kamyonet Kiralama , Kiralık Fıat Ducato , Fıat Doblo panelvan kiralama , Ankara da Tansporter kiralama yapabilirsiniz
 • Ankara Araç Kiralama Hakkında...
  Araç kiralarken hangi hizmetlerden ve imkanlardan faydalanabilirsiniz ? Araç kiralamak için hangi yolları izleyebilirsiniz ?
 • Araba Kiralama Ankara
  Şirketlere , şahıslara ve yurt dışından gelen tatilcilere özel olarak Ankara da araba kiralama uygun fiyat , kolay kiralık araba hizmeti sunmaktayız. En yeni model Araba Kiralama Ankara da ATLANTİS de. Havalİmanı kiralık araba hizmeti en kolay çözümlerle ATLASTİS ARABA...
Whatsapp Telefon