Kurumsal

HAKKIMIZDA

Ankara Atlantis Araç Kiralama 1996 yılından günümüze dek Ankara da Araç Kiralama sektöründe hizmet vermektedir. Şirketimiz günümüz araba kiralama taleplerini filosundaki son model araçlarla , farklı birçok marka ve geniş araç seçeneği ile en iyi şekilde karşılamaktadır. Ankarada araç kiralama başta olmak üzere İstanbul , İzmir , Kayseri ,Konya, Eskişehir Havaalanında ön rezervasyon yaptırarak günün her saati araç kiralama yapılabilmektedir. Şirketlerin tedarik yada filo kiralama şeklinde çözüm ortağıyız , bireysel araç kiralama da ise yurt dışından gelen gurbetçilere hizmet sunmaktayız. Araba kiralama hizmeti alan tüm müşterilerimizin vaktinin değerli olduğunu biliyor alınan rezervasyonların zamanında yerine getirilmesine özellikle dikkat ediyoruz.

MİSYONUMUZ

Atlantis bünyesinde verdiğimiz tüm rent a car ve kiralama hizmetlerinde siz müşterilerimizin memnuniyet oranlarını % 100 lerde tutmak, hizmet kalitesini bir noktada sabitlemek yerine her geçen zaman biriminde artırmak şirket olarak temel misyonumuzdur.

VİZYONUMUZ

Ankara Atlantis Araç Kiralama müşteri ayırt etmeksizin her bir müşterisine önem veren bir yapıdır. Ankara'nın en köklü, en eski rent a car şirketlerinden birisi olan Ankara Atlantis Araç Kiralama zaman içerisinde sizlerin tercihi olma konusunda daha etkili bir hizmet ağı kurup, tüm Ankara sınırlarında sizlere rent a car hizmeti verebilmektir..

Whatsapp Telefon