Atlantis Araç Kiralama Sezona Hazır

Atlantis Araç Kiralama Sezona Hazır

Ankara  Atlantis Araç Kiralama olarak yaz sezonuna yönelik tüm hazırlıklarımızı tamamladıkHer geçen yıl kiralık araba filosunu revize eden şirketimiz bu yılda yaşı dolan araçları elden çıkararak yerine yenilerini ekledi ve sayı olarak filosunu daha da büyüttü. Sizlere sorunsuz hizmet verebilmek adına garantisi biten kiralık arabaları  elden çıkarıyoruz ve yerine filomuza sıfır kilometre araçları koyuyoruz. Bu sayede kiralık arabanız ile yolda ihtimaliniz çok ama çok düşük seviyelere iniyor. Geçen yıl kullanıcı kaynaklı hataları saymazsak yolda kalma oranı % 00,1 olarak geçti. Yani bir yıl boyunca yaptığımız kiralamalardan sayede binde bir oranında bir sorun yaşadık. Çok küçük bir ihtimal olsa bile biz bu ihtimalide ortadan kaldırmak için elimizden geleni yapıyoruz. Amacımız sizlere keyifli, sorunsuz bir tatil yaşatabilmek.


Saha Çalışanlarımızı Ek Eğitimlere Tabi Tutuyoruz


Atlantis Araç Kiralama bünyesinde çalışan müşteri temsilcileri, saha çalışanları ve şoförlerimizi işe almadan önce belli testlere tabi tutuyoruz. Fakat zaman içerisinde bu testler sonrası belli eğitimleri vermeyi ihmal etmiyoruz. Böylece zaman içerisinde tüm çalışanlarımız ilk günkü gibi işlerini titizlikle yerine getirmeye devam ediyorlar. Siz müşterilerimizle zaman içinde anketler yaparak memnuniyet ölçülerinizi öğreniyoruz ve bu doğrultuda şirket yönetimi direk sahada olup bitene hakim olabiliyor. Tüm bu çabalarımız sizlere verdiğimiz hizmetin kalite standartlarını artırabilmek adınadır. 

İlginizi Çekebilir
 • Ankara Minibüs Kiralama Hizmetleri
  Ankara minibüs kiralama ihtiyaçlarınız için araç filomuzda yer alan Volkswagen Caravella marka araçları önermekteyiz.
 • Esenboğa Araç Kiralama
  Ücretsiz Esenboğa Araç Teslimatı ATLANTİS Oto Kiralama yurt dışından gelen müşterilerimizin ulaşımda ihtiyaç yaşadığı dönemde Atlantis Araç Kiralama periyodik bakımları eksiksiz olarak tamamlanan yeni ve garantili araç filomuzla 7/24 saat müşterilerine hizmet vermekten ...
 • Ankara Rent A Car da İndirimli Yakıt
  Ankara Atlantis Araç Kiralama müşteri memnuniyet oranını % 100 e yakın tutan bir şirkettir. Ankara'nın en eski araba kiralama şirketlerinden birisidir ve uzun yıllar boyunca sizlere üst düzey memnuniyet sağlayan bir hizmet anlayışını misyon edinmiştir.
 • Panelvan Kamyonet Kiralama Ankara
  Atlantis Ankara Araç Kiralama ' da Panelvan Kamyonet Kiralama , Kiralık Fıat Ducato , Fıat Doblo panelvan kiralama , Ankara da Tansporter kiralama yapabilirsiniz
 • Ankara Araç Kiralama Hakkında...
  Araç kiralarken hangi hizmetlerden ve imkanlardan faydalanabilirsiniz ? Araç kiralamak için hangi yolları izleyebilirsiniz ?
Whatsapp Telefon