Ankara Araç Kiralama Hakkında...

Ankara Araç Kiralama Hakkında...

Ankara'da Araba Kiralamadan Önce Bilmeniz Gerekenler


Araç kiralama firmaları tarafından sunulan bu hizmet, otomobil satın alım gücü bulunmayan kişiler için bulunmaz fırsatlardan biri olmuştur. Başlangıçta klasik olarak ayrıntılı bir hizmet almadan arabanızı kiralayıp bir sorun çıkmadan teslim etmeye çalıştığınız bu hizmet, şirketlerin kendi aralarındaki rekabet ve daha iyi hizmet sunabilme politikaları ile daha gelişmiş bir hal aşmıştır. Şimdilerde otomobil kiralama ile aynı zamanda birçok fırsat ve imkanı da satın alabilmeniz mümkün olmaktadır. Bu hizmeti hem kurumsal anlama hem de bireysel anlamda satın alabilmeniz mümkündür. Çok Sayıda Kiralık Araba Marka- Model Seçeneği


Öncelikle kaliteli bir araba kiralama firmasını tercih etmeniz durumunda, sınırsız araç seçeneğine de sahip olacağınızı bilmelisiniz. Özellikle yeni model araçların performansını kısa süreliğine denemek ve satın alım konusunda karar vermek istiyorsanız, sizin için en yeni modelleri sunabilen birçok firma bulunmakta. Bu noktada küçük bir araç filosu ile hizmet vermekte olan bir firmayı tercih etmemenizi öneririz.Araç Kiralarken Bize Danışın En Uygun Kiralık Arabayı Size Sunalım


Rent a car hizmeti alırken faydalanabileceğiniz bir diğer hizmet ise danışmanlık hizmeti olmakta. Danışmanınız araba kiralamak konusunda kafanızdaki tüm soru işaretlerinizi gidermenizden sorumlu olmakla birlikte, sizin için en uygun araç seçimi konusunda da yardımcı olmakta. Örneğin sürüş nitelikleri bakımından size uygun olmayan, teknik altyapı bakımından sürüş sırasında size zorluk çıkartacak araçları kiralamanız önlenebilmektedir. Böylece sizin zor durumda kalmanız engellenir aynı zamanda can güvenliğiniz da koruma altına alınır.


Araba Kiralamada Model- Yaş Sınırı Uygulaması


Araba kiralama firmalarının yeni uygulamalarından biri olan, yaş sınırı uygulamasında da danışmanınızın önemli rolü bulunmaktadır. Belli bir yaşın altında bazı modelleri kiralayabilmek bu uygulama ile son bulmuştur. Bu konuda araçların manuel ve otomatik vites olmaları özellikle belirleyici olmaktadır. Özellikle yeni ehliyet alma kanuna göre bu hizmet, firmaların daha yasal araç kiralama işlemleri yapmasını da sağlamıştır. Böylece belli bir yaşın altında iseniz, sürüş deneyiminiz az ise size kaza yaptırabilecek arabaları kiralamamış olursunuz.


Kiralık Araçlarda HGS Kart Sistemi 


Araç kiralama sırasında sık sorulan sorular arasında arabaların HGS kart kayıtlarının bulunup bulunmamasıdır. Birçok kaliteli firma, köprü geçişlerinde kullanılan bu ücretli sistemi arabaları için kullanmaktadır. Dolayısıyla bu tür yollarda mağdur olmanız engellenmektedir. Geçişler için söz konusu olan ücret ise araç kiralama ücretlerinize dahil edilmektedir. Dolayısıyla bu ücreti aracınızı işinizi bitirip teslim ederken en son ödersiniz. Atlantis Araç Kiralama'ya ait tüm kiralık arabalarda HGS mevcuttur.


Yedek Araç Transferi Hizmeti 


Özellikle kurumsal filo kiralama hizmeti almışsanız, sizin için faydalı hizmetlerden biri de araç kiralamada yedek araç sistemi olacaktır. Araçlarınız herhangi bir sebeple yolda kaldığında, en yakın merkezden bulunduğunuz noktaya yeni bir araç ulaştırılır ve mağduriyetiniz ortadan kaldırılır.

 


Whatsapp Telefon