Ankara Minibüs Kiralama Hizmetleri

Ankara Minibüs Kiralama Hizmetleri


Bakımlı Kiralık Araçlar ile Yolda Kalma İhtimaliniz Sıfır


     

Ankara minibüs kiralama ihtiyaçlarınız için araç filomuzda yer alan  Volkswagen Caravella ve Mercedes Vito marka araçları önermekteyiz.

 Ayrıca araç filomuzda yer alan Hyundai , Fiat Ducato ve Mercedes Sprinter marka araçlarda isteklerinize çözüm sağlayacaktır. Ankara'da minibüs kiralama hizmeti almadan önce firmamızın fiyatlarını incelemenizi tavsiye ediyoruz. 17 Kişilik Mercedes Sprinter marka araçlarımızı sürücülü olarak kullanımınıza tahsis etmekteyiz. İşinde uzman şoförlerimiz ile dilediğiniz noktaya güvenli ve konforlu bir şekilde seyahat edebilirsiniz. Özel günleriniz için teklif alabilirsiniz. İyi yolculuklar dileriz.
Konforlu, Geniş , Tasarruflu ve Kiralaması Çok Kolay

Atlantis Araç Kiralama sizleri prosedür ile uğraştırmadan dilediğiniz minibüsü kısa sürede kiralayabilme imkanı sunuyor. Özellikle kalabalık aileler için avantajlı olan kiralık minibüsler için sizlere çok farklı seçenekler sunabilen az sayıda rent a car şirketinden birisiyiz. Filomuzda özellikle gurbetçi misafirlerimizin talepleri doğrultusunda çok farklı marka ve modellerde kiralık minibüs bulunmaktadır. İnternet sitemizden bu minibüsleri inceleyebilir ve fiyatlarını görebilirsiniz. Seçeceğiniz minibüs sizin isteyeceğiniz Ankara içinde herhangi bir adrese ücretsiz teslim edilecektir.


Şikayet Almayan Rent a Car Şirketiyiz 

İnternet üzerinden Atlantis Araç Kiralama hakkında yapılmış yorumları aratıp inceleyebilirsiniz. Göreceksiniz ki şimdiye kadar herhangi bir yerde bizim hakkımızda tek bir olumsuz yorum şimdiye kadar yapılmamıştır. Sizler isterseniz yerinde isterseniz telefonla isterseniz de internet üzerinde bir tıkla hizmetten faydalanabilirsiniz. Üstelik diğer firmalar gibi depozito, senet, kredi kartı blokesi de talep edilmiyor. Bir tek en az 2 yıl olma şartı ile ehliyetinizi yanınızda bulundurmanız yeterli olmakta.

Araçlar kaskolu, sıkıntısız, her türlü kontrolden geçirilmiş bir halde hizmetinize sunulur. Size teslim edilir. Merak ettiğiniz her şeye 24 saat müşteri hizmetleri üzerinden de irtibata geçebilirsiniz. Aracınızı aldıktan sonra keyifli ve rahat bir hizmetin size ulaşmış olduğunu fark edecek, mutlu seyirler süreceksiniz. Sizlere güvenli, sağlıklı ve en uygun fiyatlar ile hayırlı yolculuklar dileriz.


Whatsapp Telefon