Ford Transit Kiralama Ankara

Ford Transit Kiralama Ankara

Atlantis Araç Kiralama 'nın filosundaki Ankara Ford Transit kiralama , Fıat Doblo panelvan kiralama ve Transporter kiralama vardır.

Müşterilerimizin en çok sorduğu sorulardan biri de filonuzda kiralık panelvan Ford Transit ve kiralık panelvan kamyonet var mı? 

Evet tüm binek araçlarımızın yanında kiralık panelvan ford transit, fiat ducato , fıat doblo maxi panelvan , volkswagen transpoerter ve caravella kiralık araçlarımız Ankara şubemizde mevcuttur .İster yük taşımak için ister hem yük hem yolcu taşımak için , isterseniz çeyiz taşımak için kiralıkpanelvan kamyonet araçlarımızı alabilirsiniz. Ehliyet sınıfı olarak '' B '' sınıfı ehliyet yeterlidir.

Atlantis Olarak İşinizi Kolaylaştırıyoruz


Atlantis Araç Kiralama olarak sizlere zaman kazandırmak, işleri sizin adınıza kolaylaştırmak adına tüm yatırımları yapıyoruz ister FORD TRANSİT KİRALAMA , MERCEDES SPRİNTER KİRALAMA ,  CRAFTER KİRALAMA , FIAT DUCATO KİRALAMA, FIAT DOBLO MAXİ PANELVAN KİRALAMA yada Transporter panelvan kiralama araçlarımız hizmetinzdedir. Araçlarımız yeni model olup , k yetki belgeli araç kiralama konusunda tüm izinler alınmıştır. Siz sadece yükünüzü taşıyın biz diğer izinleri aldık.

Ankara Frigolu panelvan kamyonet kiralama yapıyoruz

+ 4 derece frigo soğutuculu panelvan kamyonet kiralama işinizi şirketimizi arayarak çözebilirsiniz.

Atlantis Ankara Araç Kiralama İyi yolculuklar diler.
Whatsapp Telefon